Zážitky pro kluky i chlapy

Snad ani nemá cenu dlouze rozepisovat všechny výhody zážitkových dárků pro muže- jsou trvalé, nepodléhají individuálnímu vkusu, nelze je zašantročit ani vyhodit… Některé zážitkové dárky mají navíc tu výhodu, že si u nich muži mohou otestovat svou sílu, odvahu, hbitost, jiné naopak muže uvolní a zrelaxují, další pak jsou splněním dávného snu- pro jaký typ zážitkového dárku se rozhodnete, záleží hlavně na tom, jak daného muže znáte a co víte o jeho zálibách a snech…

Víte-li, že má muž, kterému právě sháníte dárek, hrůzu z výšek, rychlosti atd. upusťte od myšlenky darovat mu takto zaměřený adrenalinový dárek- pravděpodobně by jej nepotěšil. A teď už ke konkrétním dárkům- níže naleznete tipy na to, jakými nejrůznějšími zážitkovými dárky můžete muže překvapit a potěšit:

Adrenalinový zážitek
Slaví Váš bratr významné životní jubileum a vy si nevíte rady s dárkem, který by ho k jeho kulatým narozeninám potěšil? Jistě budete souhlasit, že dárek k výjimečným narozeninám musí být rovněž nevšední… Co by to tedy mělo být? Má-li Váš bratr alespoň trochu dobrodružného ducha, pak jistě uvítá adrenalinový zážitek, jako dárek, díky kterému na své narozeniny nikdy nezapomene! K nejoblíbenějším narozeninovým dárkům pro muže, z kategorie adrenalinových zážitků patří: jízda na motokárách/čtyřkolkách/hummeru, střílení ze samopalu, skákací boty, jízda na závodní motorce na okruhu, chvíle ve větrném tunelu, bungee jumping, bobová dráha, zorbing nebo tandemový seskok s padákem či SWAT výcvik.
Výlet s únosem
Pokud hledáte opravdu mimořádný dárek pro vašeho kamaráda k narozeninám, pak mu darujte výlet s Vámi a dalšími přáteli, např. do zábavního či vodního parku. Velmi oblíbené jsou dále víkendové výlety za vinobraním či na pivní festivaly. Marné nejsou ani víkendové pobyty na horských chatách. Chcete-li vaší narozeninové akci dodat náležité grády, můžete ji zorganizovat ala únos (pozor- je vhodné předem uvědomit partnera, případně i zapojit!). Kamaráda prostě sbalte do auta, zavažte mu oči a odvezte na místo oslavy, kde už na něj budou ostatní čekat!
Piknik
Hledáte nějaké malé, velké překvapení k přítelovu svátku? Uspořádejte piknik v přírodě nebo na nějakém romantickém místě a dejte si s ním rande s překvapením! Jak na to? Nakupte dobroty, upečte kuře, bábovku, zabalte lahev vína/termosku čaje-podle ročního období. Vyrazte na místo a partnerovi napište, kde na něj po práci „čeká“ sváteční překvapení, případně vyrazte rovnou spolu, je-li víkend. Uvidíte, že na takový dárek Váš milý nebo jen tak nezapomene.
Kasino
Nemusí jít vždy přímo o život, aby byl dárek vzrušující… Chcete-li svého přítele nebo manžela překvapit nečekaným, neobyčejným a adrenalinem nabitým dárkem, věnujte mu několik žetonů/poukaz na hru do kasina a běžte si s ním zahrát- kdo ví, třeba Vám tento večer naprosto změní život… a když ne, nezapomínejte „neštěstí ve hře, štěstí v lásce!“
Lanový park Mini-golf Laser-game/paintball Jízda na segway Aquapark
Výlet
Prostý, leč zaručený tip na dárek pro každého muže. Zamyslete se nad tím, co máš Váš tatínek rád, co ho zajímá, a podle toho mu věnujte k narozeninám výlet, např. do aquaparku, na přírodní nebo historickou památku, za sportem nebo relaxem do lázní, za kamarádem z dětství, na jeho oblíbené místo z klukovských let…
Fotbalový zážitek
Je Váš dědeček fotbalovým nebo hokejovým fanouškem, byť třeba jen pasivním? Vezměte ho na stadion na zápas jeho oblíbeného/místního týmu. Atmosféra a duch živé hry budou pro Vašeho dědu jistě báječným zážitkem a výborným dárkem k svátku!
Společný sportovní zážitek
Je Váš partner nadšený sportovec? Potěšte ho společnou lekcí nového, nevyzkoušeného sportu- kick boxu, potápění atd. Radost můžete svému příteli udělat i naplánováním víkendového cyklo/vodáckého-výletu, vyjížďkou na bruslích, běžkách atd.
Společný kurz
K nejlepším dárkům pro manžela/přítele se počítají dárky takové, které si užijí oba partneři. Takovým, svým způsobem zážitkovým dárkem, je společný kurz pro oba. Věnovat se mohou tomu, co už oba znají- např. zdokonalovací lekce golfu s trenérem, něco, co oba denně využijí- kurz vaření (s následnou konzumací), či něco, po čem Váš manžel/přítel touží- kurz potápění, lezení po skalách/stěně, fotografický kurz.
Pivní lázně Welness víkend Zábavní park Víkend ve vinných sklípcích Let horkovzdušným balonem